logo
XS
SM
MD
LG
КНП "Дитяча міська клінічна лікарня №3" ОМР
Укр.
   
Вхід до особистого кабінету
Гаряча лінія:  +380487505730

Педіатричне відділення

Педіатричне відділення  КНП «ДМКЛ №3» ОМР  надає екстрену та планову педіатричну допомогу дітям  до 18 років. Професійний злагоджений колектив лікарів, величезний досвід та ентузіазм- все це дозволяє надавати якісну, висококваліфіковану медичну допомогу дітям, які насправді потребують цього. Діти, хворі на соматичну  патологію проходять лікування у стінах педіатричного відділення нашої лікарні.

Обстеження дітей проводиться з використанням сучасних високоінформативних методів дослідження, в тому числі ультразвукове дослідження, рентгенологічне дослідження, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, загальні та біохімічні аналізи крові і сечі. Діти до 6 років, або діти із обмеженими можливостями перебувають у супроводі законних представників. У відділенні  є палати підвищеного комфорту.

Педіатричне відділення працює в тісному  контакті зі співробітниками кафедри педіатрії  Одеського національного медичного університету, що сприяє забезпеченню високого рівня лікувально - діагностичного процесу.
 

Вже багато років Дитяча міська клінічна лікарня №3 піклується про здоров'я дітей, що залишилися без опіки. У відділенні раннього віку для них організовано окремий блок, де  вони отримують гідне лікування, повноцінне харчування, одяг та іграшки. Зі свого боку н6амагаємось зробити все, щоб заповнити  дефіцит уваги, яку малюки з різних причин не можуть отримати від своїх батьків. Це в значній мірі  сприяє більш швидкому одужанню.