logo
XS
SM
MD
LG
КНП "Дитяча міська клінічна лікарня №3" ОМР
Укр.
   
Вхід до особистого кабінету
Гаряча лінія:  +380487505730

Неврологічне відділення

Відділення дитячої неврології із Центром Епілепсії. Професійна команда лікарів, величезний досвід, накопичений за час роботи дозволяють надавати медичну допомогу навіть найскладнішим пацієнтам.

У лікуванні пацієнтів неврологічного відділення використовуються сучасні підходи у лікуванні  та лікарські засоби, що дозволяють оптимізувати лікувальний процес і скоротити перебування дитини в стаціонарі. Обстеження та лікування у неврологічному відділенні  передбачає госпіталізацію, тобто цілодобове перебування дитини в стаціонарі. Діти грудного віку перебувають окремо від дітей старшої вікової групи. У відділенні є палати підвищеного комфорту, що робить перебування у стаціонарі більш зручним та затишним, що особливо важливо для  дітей першого року життя. 

Діти до 6 років госпіталізуються та перебувають на стаціонарному лікуванні  у супроводі законного представника.

Відділення обладнане їдальнею, зоною відпочинку, масажним кабінетом та –ЛФК-кабінетом, що оснащений реабілітаційним обладнанням.

На базі неврологічного відділення функціонує Центр епілепсії, де консультують ведучі неврологи-епілептологи.

Ми прагнемо створити комфортну психологічну атмосферу для наших пацієнтів і сподіваємося на їх швидке одужання!

Співробітники відділення, поряд з їх повсякденною практичною діяльністю, надають теплу психологічну підтримку батькам та дітям.