logo
XS
SM
MD
LG
КНП "Дитяча міська клінічна лікарня №3" ОМР
Укр.
   
Вхід до особистого кабінету
Гаряча лінія:  +380487505730

Відділення інтенсивної терапії

Відділення реанімації та інтенсивної терапії нашої лікарні оснащено новою сучасною апаратурою: апарати штучної вентиляції легенів з інтелектуальним режимом високого класу, вбудованими капнографами та пульсоксиметрами; дефібрилятор, монітори для слідкування за життєво важливими показниками, інфузомати, сучасні інгалятори, електровідсмоктувачі, бактерицидні опромінювачі, киснева і повітряна розводка на реанімаційні консолі.

Всі дитячі функціональні ліжка оснащені моніторами спостереження, що дозволяють постійно контролювати у дитини температуру тіла, пульс, артеріальний тиск, відсоток насичення крові киснем. Для профілактики трофічних порушень у реанімаційних хворих використовується протипролежневі пневматичні матраци.

Також є бокси, що оснащені санітарною зоною(туалет, душ), сучасним реанімаційним обладнанням для одномісного перебування дітей, або дітей сумісно із батьками. Також перебування дітей у боксах попереджає поширення інфекційних захворювань. Автономна система вентиляції і кондиціонування дозволяють підтримувати в боксах задану температуру, вологість і бактеріальний склад повітря.

Магнітно- резонансна томографія, комп’ютерна томографія, рентгенологічна служба та цілодобова лабораторія допомагають в найкоротші терміни встановити діагноз і призначити адекватну терапію.