logo
XS
SM
MD
LG
КНП "Дитяча міська клінічна лікарня №3" ОМР
Укр.
   
Вхід до особистого кабінету
Гаряча лінія:  +380487505730

Відділення інтенсивної терапії

Відділення інтенсивної терапії ДМКЛ №3 – цілодобова екстрена медична допомога при будь яких невідкладних станах. 
Устаткування відділення відповідає всім сучасним вимогам та стандартам, а молодий, цілеспрямований та дружній колектив, на чолі із зав.відділенням Паркаєвим К.В., готовий прийти на допомогу 24\7. 

Відділення обладнане сучасною апаратурою:  апарати штучної вентиляції легень експертного класу, які дозволяють проводити вентиляцію легень в різних режимах, електронні дозувальні прилади, системи ентеропортів для годування важкохворих пацієнтів.  Враховуючи важкість стану пацієнтів інтенсивної терапії, максимум досліджень проводиться у ліжка хворого. Так у відділенні є власний мобільний рентгенівській апарат та апарат УЗД, аналізатор для визначення кислотно – лужного стану. 

Лабораторія лікарні обслуговує відділення інтенсивної терапії цілодобово в ургентному режимі, тобто всі дослідження пацієнта лікарі отримують в найкоротші строки. 

Враховуючи важкість стану пацієнтів реанімації, часто доводиться обговорювати тактику ведення складних випадків на консиліумах з нашими колегами з  інших спеціальностей, отже, за потреби пацієнта веде мультидисциплінарна команда. 

Відділення розраховане на 24 ліжка. Палати  комфортні з належною вентиляцією, ізолятори мають власні сан.вузли, а реанімаційний зал знаходиться під постійним відеоспостереженням. 
Також лікарня має власний реанімобіль і мобільна реанімаційна бригада має змогу перевезень важкохворих пацієнтів в спеціальних умовах.