XS

Гаряча лінія:  0-800-11-22-33
Все про COVID-19

Приймальне відділення

Приймальне  відділення КНП «ДМКЛ №3» ОМР- структурний підрозділ, призначений для  надання кваліфікованої (невідкладної) медичної допомоги , реєстрації, прийому, первинного огляду, антропометрії, санітарно-гігієнічної обробки хворих,  що надійшли до медичного закладу.

Після огляду пацієнта та оформлення відповідної медичної документації лікар приймального відділення приймає рішення відносно необхідності шпиталізації. У разі шпиталізації медична сестра здійснює реєстрацію пацієнта після чого дитина переводитися у профільне відділення.

У разі необхідності  у приймальному відділенні є можливість екстреного виконання лабораторних досліджень, ЕКГ, а також консультування профільними фахівцями для вирішення питання про подальшу тактики ведення пацієнта. Приймальний покій оснащений необхідним обладнанням і наборами медикаментів для надання невідкладної допомоги дітям.