logo
XS
SM
MD
LG
КНП "Дитяча міська клінічна лікарня №3" ОМР
Укр.
   
Вхід до особистого кабінету
Гаряча лінія:  +380487505730

Історія лікарні

У  1980 році розпорядженням обласного виконкому організована Дитяча лікарня № 3. Лікарня розташована в густонаселеному мальовничому районі міста Одеси і надає медичну допомогу дітям всіх категорій м. Одеси, а також дітям з Будинків дитини № 3 і № 1, дітям, залишеним без піклування батьків з соціальних причин зі всіх районів міста, ВІЧ-інфікованим дітям, дітям-інвалідам з дитинства, вихованцям шкіл-інтернатів, міських притулків, санаторіїв.

КНП «Дитяча міська клінічна лікарня № 3» ОМР на даний час розрахована на 175 ліжок + 6 ВІТ і в своїй структурі має:

 • Приймальне відділення;
 • Педіатричне відділення для дітей немовлячого віку (40 ліжок). У відділенні надається медична допомога дітям у віці від 1 місяця до 3 років. Здійснюється госпіталізація дітей позбавлених батьківської опіки, ВІЧ- інфікованих дітей, число яких збільшується з кожним роком. У відділенні діти отримують дитячі молочні суміші, блюда прикорму, різноманітне дієтичне харчування залежно від віку;
 • Педіатричне відділення для дітей старшого віку розраховане на 60 ліжок, з них 10 ліжок з 01.10.2013р. ендокринологічних, що здійснює госпіталізацію дітей у віці від 3 до 18 років;
 • неврологічне відділення, розраховано на 60 ліжок, з них з 01.04.2017р. 5 кардіоревматологічних ліжок, де надається якісна спеціалізована медична допомога лікарями-неврологами та лікарем-кардіоревматологом дитячому населенню від 1 місяця до 18 років.

З 01.07.2004 року на базі неврологічного відділення відкритий Дитячий Міський Центр Епілепсії із забезпеченням спеціалізованої консультативно - амбулаторної, профілактичної допомоги, а також диспансерним спостереженням дітей м. Одеси з судомами.

 • Відділення інтенсивної терапії (6 ліжок). Цей структурний підрозділ надає медичну допомогу дитячому населенню у віці від 1 місяця до 18 років з невідкладними станами соматичної і неврологічної патології;

 • з 10.04.2006 р. відкрито діагностично-боксоване відділення, розраховане на 10 ліжок; 

 • З 01.01.2014р. відкрито ЛОР – блок. Де проводяться хірургічні планові втручання;

 • Рентгенодіагностичний кабінет, в якому проводяться рентгенологічні дослідження;

 • Кабінет функціональної діагностики;

 • Фізиотерапевтичний кабінет;

 • Клініко–діагностична лабораторія;

 • Кабінет УЗД;

 У кожному відділені обладнані палати підвищеної комфортності, для того щоб перебування в стінах нашої лікарні створювало атмосферу домашнього тепла і затишку; є запас медикаментів для надання швидкої і невідкладної допомоги.

Постійно зміцнюється діагностична база, освоюються нові методи дослідження і діагностики.

У стаціонарі надають якісну висококваліфіковану медичну допомогу лікарі і співробітників середньої ланки, які регулярно удосконалюють і підвищують свою кваліфікацію. Проводяться клінічні обходи, консиліуми із співробітниками кафедри ОНМедУ з різних спеціальностей (ЛОР, кардіоревматолог, окуліст, фтизіатр, гастроентеролог, хірург, ендокринолог).

З 01.10.2019 року КУ «ДМКЛ № 3» реорганізовано у комунальне некомерційне підприємство «Дитяча міська клінічна лікарня № 3» Одеської міської рвди.

З 01.04.2020 року між КНП «ДМКЛ № 3» ОМР та Національна служба здоров’я України заключено договір про надання медичних послуг дитячому населенню за пакетом медичних гарантій.

З 01.10.2020 року педіатричне відділення для дітей молодшого віку та педіатричне відділення для дітей старшого віку реорганізоване у «Педіатричне відділення» на 100 ліжок.

 Співробітники КНП «Дитячої міської клінічної лікарні № 3» ОМР - це дружній колектив однодумців, головної цінністю якого є високий інтелектуальний потенціал і професіоналізм співробітників, які володіють глибокою теоретичною базою і професійною підготовкою.

Колектив впродовж багатьох років активно працює, вчиться, передає досвід майбутнім поколінням в ім'я здоров’я найдорожчого надбання нашої країни - маленьких пацієнтів.